Blog
30
03
2018

Jiří Vilímek úspěšný na soutěžích v USA!

Floridské Palm Beach County Convention Center v sobotu 10. března hostilo amatérské soutěže v kulturistice a fitness NPC Sunshine State Championships a NPC CJ Classic, které americkým závodníkům sloužily jako nominační akce na soutěže národní úrovně organizace NPC (National Physique Committee). Na pódiu ale nechyběli ani borci z jiných zemí a platilo to také o Jiřím Vilímkovi, který se po svém loňském úspěšném vystoupení na závodech v USA letos rozhodl zkusit štěstí za velkou louží znovu.

 

Náš závodník také tentokrát rozhodčí svou formou zaujal a kromě jiného se probojoval k absolutnímu vítězství v classic physique masters, kterému samozřejmě předcházelo nejprve prvenství v kategorii, k vítězství v classic physique mužů, ke druhému místu ve physique mužů masters a ke stejnému výsledku ve physique mužů do 182 cm. Jak si celou soutěž a pobyt v zámoří se svou manželkou a přáteli užil, můžete vidět v krátkém videu a fotoreportáži níže. Velké poděkování Jiřího Vilímka touto cestou patří celému týmu, rodině, přátelům, Target Teamu a všem ve Fitness Victory. Více informací nejen o závodění v USA Jiří Vilímek prozradí ve čtvrtek 15. března od 6:20 na Nově ve Snídani s Novou, kdy se můžete těšit i na vstup s bikiny fitness závodnicí Janou Brašničkovou připravující se na jarní soutěže!

autor: Jiří Vilímek

Spolumajitel a manažer Fitness Victory. Odborný poradce a konzultant s více než patnáctiletou zkušeností v oblasti marketingu a řízení lidských zdrojů a mnoha realizovanými projekty v oblasti fitness.