O MNĚ

Vše odstartovala fitnessová soutěž v Olomouci, kde jsem v té době studoval na FTK UP.  Soutěž mě natolik nadchla, že jsem se rozhodl směřovat a připravovat na soutěžní prkna.  Během roční přípravy se mi povedlo získat titul Mr. Wellness a o rok později titul vicemistra České republiky ve fitness.  Věděl jsem, že tímto směrem bych se chtěl ubírat i nadále. Fitness mi dávalo spousty pozitivních pocitů, nejenom radost, disciplínu, nové přátele i pracovní možnosti, ale i výzvu překonávat sám sebe a udržovat se v dobré kondici.

Své zkušenosti jsem měl možnost předávat ve svém prvním zaměstnání osobního trenéra, výživového poradce a vedoucího ve Fitness Institut Orlane v Praze. Jelikož jsem zároveň prahl po informacích a zkušenostech v oblasti marketingu a reklamy, tak jsem využil velké příležitosti ve zdravotnické firmě BS Dental, která se specializuje na stomatochirurgii. Byla to jedna z mých velkých životních zkušeností v oblasti prodeje, marketingu a osobní prezentace, které jsem ve své kariéře využil. Po třech let jsem se rozhodl přijmout nabídku Pure fitness v nově vznikajících řetězcích v ČR na pozici manažera obchodního týmu a vrátit se zpět do fitness prostředí.

V té době probíhalo výběrové řízení na pozici ředitele pro společnost Life-fitness, kde jsem byl úspěšný a mohl tak získat zbylé potřebné informace ohledně realizací fitness, jejich návrhu, stanovení nabídky, vzdělávacích programů apod.  Díky Life-fitness jsem měl možnost být součástí realizace několika poboček, které jsem přivedl k úspěšnému otevření, včetně zaškolení a nastavení správného konceptu.

Vyvrcholením všech zkušeností a spojení  se s mým kamarádem a společníkem bylo otevření jednoho z nejúspěšnějších fitness v ČR „FITNESS VICTORY“.

Who am I?

It all started way back in Olomouc where I was then studying at Palacký University, Faculty of Physical Culture. A fitness contest which took place in the city inspired me so that I made up my mind to follow the way of preparation for such competitions. Having worked out for a year, I succeeded in winning „Mr.Wellness“ title, and a year later — the title of „Vice Mr“ in the Czech Republic. Somehow or other I realized that I would like to go on this way further. Fitness granted me a plenty of positive energy, joy, discipline, new friends, the challenge of overcoming myself. It also involved keeping perfectly fit and provided with job potential.

I was able to apply my skills in my first employment as a personal coach, nutrition adviser and director of the fitness centre „Orlane“ in Prague. Being eager to find information and practice in the sphere of marketing and advertisement I made use of great resources in the medical company BS Dental specializing in dental surgery. This was one of my wonderful life experiences in the field of sales, marketing and personal presentation which I needed for my career. In three years I decided to accept the offer of „Pure fitness“ — the newly-arrived chain in the Czech republic. I became the business team manager and returned into the wellness sphere.

During that time a decision about „Lifefitness“ company leader was under consideration. I succeeded in taking up the position and discovered further essential information concerning fitness realization, proposals connected with it and their evaluation, staff training programs and so on. Thanks to „Lifefitness“ I was able to participate in creating several branches. I managed to develop them as far as their successful opening, including employees‘ training and statement of a correct conception.

The culmination of all experiences and co-operation with my friend and partner was opening of one of the most prosperous fitness centres in the Czech Republic — „FITNESS VICTORY“.

MOJE VIDEA

Podívejte se na živou ukázku z realizace mých aktivit.

Zhlédnout

PROFESNÍ ÚSPĚCHY

Spolumajitel a manager Fitness Victory v pražských Nuslích, Záběhlicích, OC Novo Plaza

Autor knihy: Efektivní marketing úspěšného fitness centra

Lektor na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra – předmět Management efektivnosti sportovních zařízení,

S-COMP -lektor managerských dovedností (Vedení  a koučink zaměstnanců, efektivní komunikace, kreativní metody v řízení)

Produkční a koordinátor Miss aerobik 2016,

Odborný garant projektu Proměny,

Vedoucí projektu Viktoráček,

Ambasador a organizátor soutěže Grand Prix Atrium Flora,

Fitness konzultant a poradce zdravého životního stylu Miss Junior 2015, Miss Aerobik,

Poradenství v realizaci a lektor kurzu – Jak provozovat prosperující fitness centrum,

Realizátor několika úspěšných fitness center

Certifikat

Člen představenstva České Komory Fitness

Absolvent Karlovy Univerzity fakulty sportovního práva (program LL.M.)

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

2. místo WBFF London

3. místo NPC Masters Italy Roma

1. místo v kategorii Men´s Physique Open upto & including 181 cm, NPC WORLDWIDE, Benelux 2022
1. místo v kategorii Men´s Physique Masters, NPC WORLDWIDE, Benelux 2022

2. místo v kategorii  Classic Physique Masters, NPC European Championship, Spain 2021

1. místo v kategorii Men´s Physique, San Marino Italy 2019

1. místo v kategorii Men´s Physique, Romania 2019

3. místo v kategorii Men´s Physique , Great Britain, Watford 2019

1. místo v kategorii:  Men´s Physique, EVLS Prague  2018


2. místo v kategorii: Open Men´s Physique,  West Palm Beach – Florida 2018

2. místo v kategorii: Masters Men´s Physique,  West Palm Beach – Florida 2018

1. místo + absolutní  vítěz v kategorii: Classic Physique Masters,  West Palm Beach – Florida 2018

1.místo + absolutní vítěz v  kategorii Masters Men´s Physique

Las Vegas, 2017

1. místo + absolutní vítěz v kategorii Masters Men´s Physique

Los Angeles, 2017

3. místo Grand Prix Florida USA 2016

5. místo Mix pair IFBB World Fitness Championship 2015,

3. místo NPC Titans Grand Prix USA 2014,

4. místo Fitbalance IFBB International Cup Hungary 2014,

4. místo Arnold Classic Europe Spain Men´s Physique 2014,

4. místo International Austria Championship 2012,

1.místo Grand Prix Vyškov 2011,

2. MČ Hrádek nad Nisou 2010,

2. místo Pražský pohár 2010,

Vicemistr České republiky ve fitness 2007,

Mr. Wellness 2004,